RESEARCHER – RECRUITER 108-114

A Tisza Cipő csoport munkaerőkölcsönzéssel-közvetítéssel foglalkozó divíziója kollégát keres az alábbi pozícióra:

robotica-business-force---munkaero-kolcsonzes---munkaero-kozvetites---munkaero-toborzas

RESEARCHER / RECRUITER

Főbb feladatok, munkák:

  • Kiválasztási projektek támogatása;
  • Álláshirdetések feladása saját honlapon és állásportálokon;
  • Jelöltek felkutatása adatbázisokból, direkt megkeresések különböző csatornákon keresztül (social media);
  • Napi munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció, belső adatbázis kezelése;
  • Önéletrajzok előszűrése, nyelvi tesztelés;
  • Interjúk szervezése, jelöltekkel való kapcsolattartás;
  • Tanácsadók asszisztenciája, adminisztratív feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (HR területen előny);
  • Min. 1 éves fejvadászat, toborzás, recruitment területen szerzett tapasztalat;
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Vidám, mosolygós személyiség;
  • Nagy munkabírású, kitartó, teljesítményorientált hozzáállás;
  • Precíz, lelkiismeretes, dinamikus személyiség;
  • Kiváló kommunikációs képesség.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás

Munkavégzés helye:

  • Budapest IX. kerület

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal az allas114@robotica.hu e-mail címre vagy telefonon a +36-70-7755-016-os telefonszámon.
  • Kérjük, a gyorsabb ügyintézés érdekében levelében tüntesse fel, hogy a Robotica oldalán találkozott hirdetésünkkel.
  • FB oldalunk: https://www.facebook.com/robotica.bf

Robotica BF 2015

Könyvjelzőkhöz permalink.

Hozzászólás nem lehetséges.